Novinky

MS v hokeji do 20 rokov: Slováci sú jediným tímom bez straty bodu a na Silvestra ich čakajú Američania (video)

0 0

2023-12-30 12:59:17 – (SITA.sk)

Slovenskí hokejoví reprezentanti sú zatiaľ stopercentní na majstrovstvách sveta do 20 rokov vo švédskom Göteborgu. Po triumfoch nad Čechmi (6:2) a Švajčiarmi (3:0) si zverenci trénera Ivana Feneša poradili aj s Nórmi (8:4) a vôbec prvýkrát v histórii vyhrali prvé tri svoje zápasy na MSJ.

Jediní bez straty bodu

Slováci zostali jediným tímom bez straty bodu v B-skupine, keďže Američania zdolali Čechov 4:3 až po samostatných nájazdoch. Zámorský tím prišiel o prvý bod na turnaji a v tabuľke sú Američania druhí za Slovákmi.

Nič to nemení na tom, že víťaz silvestrovského…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/slovaci-zostali-jedinym-timom-v-skupine-bez-straty-bodu-pokusia-sa-zopakovat-triumf-nad-americanmi-z-minuleho-roka-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.