Novinky

Stovky Ukrajincov žijúcich v Poľsku prejavili záujem o vstup do légie

0 0

2024-07-10 19:30:20 – (SITA.sk)

Ohlásenie formovania légie tvorenej Ukrajincami žijúcimi v zahraničí, ktorú budú cvičiť v Poľsku, vyvolalo významný záujem. Zdroje z ukrajinských diplomatických misií uvádzajú, že stovky Ukrajincov v Poľsku zisťujú, ako vstúpiť do légie. Informuje o tom web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na poľskú rozhlasovú stanicu RMF24.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Na základe konzervatívnych odhadov iniciatíva údajne bude schopná prilákať niekoľko tisíc Ukrajincov, ktorí v súčasnosti žijú v Európe. Podľa zistení žurnalistov prebieha snaha o zapojenie ďalších európskych krajín do podpory tohto projektu, napríklad…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/stovky-ukrajincov-zijucich-v-polsku-prejavili-zaujem-o-vstup-do-legie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.