Novinky

Staršie hodinky Samsung Galaxy Watch sú práve teraz výrazne zľavnené

0 0

Kredit: Kaitlyn Cimino / Android Authority

Úplne nové inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch 7 a Ultra sú úžasné, no nie každý potrebuje to najnovšie a najlepšie. Často dávam prednosť šetreniu peňazí za technológie predchádzajúcej generácie a práve teraz vidíme niekoľko veľmi lákavých ponúk na staršie verzie Samsung Galaxy Watch.

Samsung Galaxy Watch 6 môžete získať za 210 dolárov, čo je o 90 dolárov menej ako pôvodná cena. Ak chcete niečo krajšie, Galaxy Watch 6 Classic sú lacnejšie o 70 dolárov len za 330 dolárov. Ak však chcete ušetriť veľa peňazí, môžete si tiež vyzdvihnúť renovované hodinky Samsung Galaxy Watch 3 len za 110 dolárov. To je zľava 320 dolárov!

Zdroj: https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-watch-deals-3459552/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.