Novinky

Vláda Roberta Fica po štvrtýkrát novelizuje Trestný zákon, Gröhling ju nazval „zmeskou babrákov“

0 0

2024-07-10 16:19:35 – (SITA.sk)

  • Aktualizované 10. júla, 18:19

Vláda Roberta Fica (Smer-SD) novelizovala Trestný zákon „tak babrácky„, že ho opäť museli narýchlo a po niekoľkýkrát opraviť. Uviedol to predseda hnutia Progresívne Slovensko Michal Šimečka.

Pripomenul, že časti novely Trestného zákona, ktorú si koalícia schválila vo februári tohto roku, zastavil Ústavný súd SR a časti narážajú na slovenské záväzky voči Európskej únii (EÚ).

Je to presne, ako sme celý čas hovorili. Nielenže si sami udelili amnestiu a vyšli v ústrety kriminálnikom, zlodejom, a svojim ľuďom. Dokonca to celé urobili babrácky,“ uviedol líder progresívcov.

Štvrtá zmena zákona

Zmeskou babrákov“ nazval Ficovu vládu aj predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Branislav…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vlada-roberta-fica-po-stvrtykrat-novelizuje-trestny-zakon-grohling-ju-nazval-zmeskou-babrakov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.