Novinky

Vo Vajnoroch bolo otvorené nové materské centrum pre rodičov s deťmi (foto)

0 0

2024-06-11 11:11:30 – (SITA.sk)

Dňa 7. júna sa konalo slávnostné otvorenie nového materského centra pre rodičov s deťmi, ktoré vzniklo z iniciatívy Občianskeho združenia Klub rodičov a detí – Vajnory. Jeho dobudovanie podporila spoločnosť Budimex, ktorá pri Bratislave stavia kľúčovú križovatku diaľnic D1 a D4.

Sme radi, že sme mohli prispieť k vytvoreniu dôležitého priestoru pre rodičov a deti vo Vajnoroch, v bezprostrednom susedstve s našou stavbou. Diaľničná križovatka D1D4 po dokončení zvýši dopravný komfort, bezpečnosť i plynulosť dopravy v hlavnom meste. Pri práci sa snažíme dbať čo najväčší ohľad na vodičov i život v okolitých obciach. Naša spoločnosť sa aj v Poľsku dlhodobo angažuje v podpore miestnych komunít v blízkosti našich stavebných…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vo-vajnoroch-bolo-otvorene-nove-materske-centrum-pre-rodicov-s-detmi-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.