Novinky

Hráči NFL zdieľajú úžasné pozorovanie UFO počas tímového letu

0 0

Dvaja hráči NFL nedávno rozprávali o živom pozorovaní UFO počas tímového letu. Toto pozoruhodné odhalenie sa objavilo na defenzívnom konci Las Vegas Raiders Maxx Crosby’s podcast, v ktorom vystupoval jeho spoluhráč Andre James. coasttocoastam.com.

Keď sa rozhovor zmenil na konšpiračné teórie, James zdieľal svoje presvedčenie, že „UFO sú tu a sú tu už dlho“. Potom opísal desivý zážitok z minulého novembra, keď tím letel domov po zápase v Miami.

James vysvetlil, že na týchto charterových letoch hráči niekedy navštívia kokpit, aby sa porozprávali s pilotmi. Počas tejto cesty návšteva nabrala zvláštny spád, keď rádiový systém lietadla hlásil na oblohe niečo nezvyčajné.

„Všetci piloti prichádzajú,“ spomenul si, „hovoria: „Hej, vidíte tie svetlá tam vonku?“ James a dvaja spoluhráči nevideli nič nezvyčajné, čo prinútilo pilotov, aby naznačili, že si robia žarty, a sa hráči vrátili na svoje miesta.

O dvadsať minút neskôr zavolal Jamesa späť do kokpitu spoluhráč, ktorý upozornil na zvláštne anomálie.

“Idem tam hore a hneď vidím to veľké biele svetlo,” čudoval sa, “je stále väčšie a menšie, väčšie a menšie.”

Spočiatku piloti špekulovali, že by to mohol byť satelit, ale táto teória bola zamietnutá, keď sa svetlo pohybovalo v kruhu. Piloti priznali, že to nebol satelit.

Pozorovanie sa stalo zvláštnejším, keď sa pod prvým objavilo druhé svetlo a zdalo sa, že sa dva objekty navzájom pohybujú. Piloti boli napriek svojim vojenským skúsenostiam zmätení.

James poznamenal: „Bol to jeden z…

Originál článok: https://anomalien.com/nfl-players-share-astonishing-ufo-sighting-during-team-flight/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.