Novinky

T-Mobile potvrdzuje zvýšenie cien niektorých starších plánov, odmieta objasniť dotknuté plány (Aktualizované)

0 0

Kredit: Edgar Cervantes / Android Authority
  • T-Mobile oficiálne oznámil, že zvyšuje ceny niektorých starších tarifných plánov, ale nebude verejne zdieľať podrobnosti o dotknutých plánoch.
  • Sadzby za hlasové programy sa zvyšujú o 5 USD za linku za mesiac a tarify pre pripojené zariadenia sa zvyšujú o 2 USD za linku za mesiac.
  • Zmeny vstúpia do platnosti po 5. júni.

Aktualizácia: 24. mája 2024 (00:50 ET): Požiadali sme T-Mobile o objasnenie toho, ktoré plány sú ovplyvnené jeho posledným zvýšením cien. V e-mailovej odpovedi však spoločnosť odmietla poskytnúť tieto podrobnosti v prospech našich čitateľov a vlastných predplatiteľov. Tu je odpoveď, ktorú sme dostali od T-Mobile:

Nebudeme zdieľať podrobnosti o tom, ktoré plány, a včera sme informovali zahrnutých zákazníkov, aby boli informovaní.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/t-mobile-price-increase-older-plans-3445515/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.