Novinky

Projekt Ancient Arrow: Návštevníci z kaňonu Sky of Chaco

0 0

V roku 1972 v Novom Mexiku skupina turistov objavila v kaňone nezvyčajný artefakt a piktogramy. Archeológ z University of New Mexico analyzoval artefakt a prehľadal oblasť, kde bol objavený, ale nenašiel žiadne známky toho, že by v kaňone založila nejaké miesto prehistorická kultúra. Predpokladalo sa, že nomádsky indiánsky kmeň príležitostne využíval kaňon ako dočasné osídlenie a v dôsledku toho za sebou zanechal artefakty svojej prítomnosti. Boli tu však dve veľmi záhadné otázky. Všetky artefakty okrem jedného mohli byť datované do…

Originál článok: https://anomalien.com/ancient-arrow-project-visitors-from-the-sky-of-chaco-canyon/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.