Novinky

Ja vidím iba postreleného mafiánskeho bossa aj mŕtvy Fico, dobrý Fico. Polícia už rieši 153 prípadov schvaľovania atentátu na premiéra (video)

0 0

2024-05-24 09:34:51 – (SITA.sk)

Protiteroristická centrála Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) sa deväť dní od atentátu na premiéra Roberta Fica zaoberá 153 informáciami alebo podnetmi súvisiacimi so schvaľovaním pokusu o úkladnú vraždu predsedu vlády, alebo so súvisiacimi nenávistnými prejavmi a vyhrážaním sa vo virtuálnom priestore. Informoval o tom v piatok minister vnútra Matúš Šutaj Eštok na tlačovej besede.

Určité indivíduá nerozumejú situácii

Prosili sme občanov, aby sme zomkli, prestali s nenávisťou a spojili sa. Keďže určité indivíduá stále nerozumejú situácii, tak – ako sme deklarovali – budeme mať nulovú toleranciu pre nenávisť, vyhrážanie a schvaľovanie trestného činu,“ povedal. Ako ďalej dodal, k dňu 24. mája bolo spracovaných 55…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ja-vidim-iba-postrelenho-mafianskeho-bossa-aj-mrtvy-fico-dobry-fico-policia-uz-riesi-153-pripadov-schvalovania-atentatu-na-premiera-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.