Novinky

Samsung Galaxy Buds 3 by mohol mať dizajn podobný AirPods

0 0

Kredit: Rita El Khoury / Android Authority
  • Hovorí sa, že Samsung prepracuje svoje Galaxy Buds 3 s driekom podobným AirPods.
  • Redizajn by mohol zlepšiť kvalitu hovoru a tiež pripraviť cestu pre vylepšené funkcie AI.
  • Nové Galaxy Buds 3 by sa mohli objaviť na podujatí Samsung Unpacked v júli.

Slúchadlá Samsung Galaxy Buds si vytvorili pohodlnú medzeru na trhu bezdrôtových slúchadiel vďaka svojej kvalite zvuku a integrácii s ekosystémom spoločnosti Samsung. Ale ako niekto, kto osobne bojoval s uchytením objemnejších bezstopkových dizajnov, nie som sám, kto ich považuje za menej ako ideálne pre menšie uši. Na obzore by však mohla byť veľká dizajnová zmena.

Podľa správy od Chosun, Samsung je pripravený predstaviť predstavec Galaxy Buds 3, ktorý sa vzďaľuje od tvaru fazule a smeruje k dizajnu viac podobnému AirPods od Apple. Ak sa to ukáže ako presné, pôjde o prvý významný redizajn slúchadiel Samsung od uvedenia série v roku 2019.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/galaxy-buds-3-design-leak-3445807/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.