Novinky

Český prezident skončil v nemocnici na pozorovaní, zranil sa pri jazde na motorke

0 0

2024-05-23 20:42:12 – (SITA.sk)

Český prezident Petr Pavel sa vo štvrtok zranil pri jazde na motorke. Pražský hrad, na ktorý sa odvoláva spravodajský portál Novinky.cz, uviedol, že zranenia však nie sú vážne.

Napriek tomu bude musieť byť v Ústrednej vojenskej nemocnici v Prahe na krátkom pozorovaní, vysvetlila na sociálnej sieti X prezidentská kancelária.

Hovorkyňa Ústrednej vojenskej nemocnice Jitka Zinke potvrdila, že v zariadení ošetrili prezidenta, ktorý sa zranil na motorke a zostáva tam na pozorovaní. Tiež potvrdila, že sa hlava štátu nezranila vážne.

Okolnosti nehody zatiaľ nie sú jasné. Podľa polície sa však stala na uzavretom športovom okruhu.

Šesťdesiatdvaročný Pavel je známy pre…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/cesky-prezident-skoncil-v-nemocnici-na-pozorovani-zranil-sa-pri-jazde-na-motorke/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.