Novinky

Finančná správa Netflixu zdôrazňuje úspech streamovacej služby

0 0

Finančná správa Netflixu zdôrazňuje, že k streamovacej službe sa pripojilo 9,33 milióna predplatiteľov.

Netflix dnes oznámil svoju správu o príjmoch za prvý štvrťrok a obsahový gigant má z čoho mať radosť. Spoločnosť by otvorte prehľad vyjadrením „výnosy vzrástli o 15 %, náš prevádzkový príjem vzrástol o 54 % a naša prevádzková marža vzrástla o sedem percentuálnych bodov na 28 %.

Správa Netflix Q1

Finančná zdatnosť Netflixu bola ďalej podčiarknutá jeho príjmami vo výške 9,37 miliardy dolárov, čo je číslo, ktoré prekonalo 9,26 miliardy dolárov predpokladanú analytikmi a odborníkmi z odvetvia. To sa premieta do pôsobivého zisku 5,28 USD na akciu, čím prekonalo očakávaných 4,51 USD.

Správa Netflixu odhaľuje ohromujúcich 270 miliónov predplatiteľov vo viac ako 190 krajinách, s priemerom viac ako dvoma ľuďmi na domácnosť. To znamená publikum s viac ako pol miliardou ľudí, čo je rozsah a ambície, ktoré nemajú v zábavnom priemysle obdoby. Správa zdôrazňuje, že „aby sme vyhoveli takému širokému publiku, snažíme sa ponúknuť rozmanitú škálu pútavých príbehov, ktoré vyhovujú rôznym vkusom“.

Zlepšenie počtu predplatiteľov možno pripísať tvrdému zásahu proti zdieľaniu hesiel. Netflix sa rozhodol znížiť počet používateľov, ktorí majú prístup k jedinému účtu, takže nárast počtu možno pripísať tomu, že je na mieste tehlová stena, a tí, ktorí dúfajú, že sa dostanú do ich katalógu, budú musieť zaplatiť.

Platy boli tiež obmedzené Netflixom pre manažérov. Napriek tomu podľa Hollywoodsky reportér Co-CEO Greg Peters, jeho ročná odmena vzrástla z 26 miliónov dolárov v minulom roku na takmer dvojnásobok v nasledujúcom roku. Takže akcionári streamovacej platformy musia byť spokojní s touto vzostupnou trajektóriou.

Toto podanie SEC by zahŕňal Petersov základný plat vo výške 2,89 milióna dolárov, odmeny za akcie vo výške 22,7 milióna dolárov, bonus 13,9 milióna dolárov a všetky ostatné kompenzácie v celkovej výške 620 602 dolárov, ktoré sa týkajú používania lietadla spoločnosti.”

Obrázok: Ideogram

Pošta Finančná správa Netflixu zdôrazňuje úspech streamovacej služby sa objavil ako prvý na Splatné.Čítaj celý článok

Originál článok: https://www.entrepreneur.com/finance/netflixs-financial-report-highlights-the-success-of-the/472945
__
entrepreneur.com – Všetky práva vyhradené

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.