Novinky

Prípad pristátia materskej lode UFO v Heswalle v Anglicku

0 0

Po celé desaťročia čelili seriózni vyšetrovatelia UFO typu kozmickej vodnej brány.

RAF, letectvo Spojených štátov amerických, NASA, Pentagon, ministerstvo obrany Spojeného kráľovstva a mnohé spravodajské služby na Západe aj za železnou oponou podnietili zakrývanie obrovských rozmerov, aby sa verejnosť nedozvedela o podivnej realite. o záhadnom remesle, ktoré prenasleduje našu oblohu a našu krajinu od začiatku písomných záznamov.

Minulý rok v Spojených štátoch Snemovňa reprezentantov zvolala panel o UFO – ktoré označovali ako UAP – Unidentified Anomalous Phenomenon – nezmyselný „rebranding“ známej skratky UFO.

Napriek tomu, počas prelomového vypočutia o údajných pozorovaniach a stretnutiach s podivným plavidlom neznámeho pôvodu, uznávaní, kvalifikovaní piloti a ďalší vojenský personál rozprávali o neúspechoch s bizarným plavidlom v tvare „tic tac“, ktoré môže nejakým spôsobom popierať fyzikálne zákony. s ich pravouhlými zákrutami a fenomenálnymi výbuchmi rýchlosti, ktoré umožňujú plavidlu prekonať vzdialenosť našich pozemských stíhačiek.

Od bývalého spravodajského dôstojníka vzdušných síl boli tiež veľmi kontroverzné tvrdenia, že vládni úradníci zatajili pred verejnosťou niektoré šokujúce veci; na tajných základniach sú ukryté havarované UFO – a „neľudské biologické látky“ – to je vojenský hovor pre mimozemské telá získané zo zostrelených UFO. Niektorí povedali, že telá sú nejasne humanoidné, ale vo svojej anatómii vyzerajú skôr ako hmyz.

Stále existujú tvrdenia, že armáda nevie, odkiaľ plavidlá pochádzajú; môžu byť z iných svetov vo vesmíre alebo iných dimenzií.

Nebol by som prekvapený, keby sme v blízkej budúcnosti nadviazali kontakt s jednou z týchto „ultrapozemských“ rás; Mám pocit, že mocnosti nechávajú pravdu o tajomných návštevníkoch preniknúť von, takže to nebude taký veľký šok, keď dôjde ku kontaktu.

Maria, 75-ročná dáma, ktorá celý život žije v Heswalle, Merseyside, Anglicko, mi hovorí, že v auguste 1997 spolu s manželom Philom navštívili krásny pieskovcový výbežok Thurstaston Hill, aby obdivovali panoramatický výhľad.

Počas návštevy oni a dva ďalšie páry videli obrovské plavidlo v tvare strieborného kotúča, ktoré zostúpilo z modrej oblohy zo severu a letelo pozdĺž Dee, kým sa nezastavilo.

Mariin manžel Phil, ktorý pracoval pre Lockheed Martin, odhadol, že plavidlo muselo mať dĺžku asi 1300 stôp.

Vznášal sa asi 300 stôp od brehov rieky Dee, neďaleko pláže Caldy.

Keďže bol slnečný deň, plavidlo v tvare taniera odrážalo slnko zrkadlovým povrchom.

Jeden z párov, ktorí videli obrovské UFO, urobil zábery z plavidla, pretože obaja mali fotoaparáty, ale Maria videla pár znova.

Kolosálne plavidlo sa potom presunulo na západ smerom k Walesu a zdalo sa, že zmizlo v opare.

Jedna z najúžasnejších správ o blízkom stretnutí pochádza od lekára Richarda, ktorý teraz žije v Nestone. V nedeľu 13. septembra 1992 sa Richard a jeho priateľka Helen (neskôr jeho manželka) rozhodli navštíviť veľtrh starožitností, ktorý sa konal v hoteli Parkgate, Boathouse Lane.

Vyrazili z Richardovho domu v Prentone s Helen za volantom, pretože Richard večer predtým pil na párty.

Bolo to v dňoch pred systémami satelitnej navigácie a Helen, ktorá nebola príliš verná Parkgate, zle odbočila a potom našli Boathouse Lane, ale dvojicu rozptyľovalo obrovské kruhové plavidlo, ktoré klesalo z jasného neba. obloha.

Najprv si Richard myslel, že je to nejaký drak a veril, že je to malý predmet, ale keď plavidlo klesalo, Richard povedal Helen, aby zastavila, pretože to vyzeralo, že sa zrúti na pole, ktoré vyzeralo ako žlté. útesovec.

Zdalo sa, že klesanie veci bude nejaký čas pokračovať a Richard si všimol, že autá idúce po Boathouse Lane spomaľujú, keď vodiči a pasažieri sledovali gigantické UFO.

Nakoniec plavidlo pristálo v diaľke a Helen poznamenala: „Ach môj bože, sme napadnutí“ a naštartovala auto, pretože sa chcela dostať preč z oblasti.

Richard jej povedal, aby zostala na mieste.

Bol fascinovaný nejakou obrovskou loďou.

Trup UFO bol strieborný a podľa Richarda musel mať priemer asi 2000 stôp.

Bol nejako vyvážený konštrukciou v tvare kužeľa, na ktorej spočíval v strede podvozku.

Helen povedala: „Nič na tejto planéte tú vec nepostavilo, poďme,“ ale Richard vystúpil z auta a preliezol cez bránu, aby sa dostal do poľa.

Helen sa vyhrážala, že odíde sama, pretože sa toho pohľadu bála.

Richard sa zastavil, potom kráčal doľava v nádeji, že si plavidlo pozrie z iného uhla pohľadu, pretože hlodavec bol príliš hrubý na to, aby ním prešiel – a stalo sa niečo veľmi zaujímavé.

Keď Richard a Helen kráčali asi 50 stôp doľava, gargantuánska loď vybledla do modrej farby, ktorá ladila s oblohou, a čím vľavo pár kráčal, tým viac sa zdalo, že loď mizne, až bola z tohto uhla takmer neviditeľná.

Helen potom povedala: „Počúvaj! Počuješ niekoho kričať?”

Richard stál na mieste a on a jeho priateľka počuli niečo, čo znelo ako skupinka ľudí kričiacich „Pomoc!“

Zdalo sa, že prichádza zo smeru masívneho UFO.

Z plavidla sa niečo zablyslo, dvojicu to vyľakalo, a potom sa začalo zdvíhať a kužeľovitá konštrukcia pod ním sa dostala do plavidla, keď naberalo výšku.

Dvojica sa otočila a rozbehla sa k autu a Helen odišla a plán ísť na veľtrh starožitností bol opustený.

Keď Helen išla po Boathouse Lane (smerovala k domu príbuzného na Chester Road), pozrela sa na modrú oblohu, ale nevidela obrovské UFO, ale Richard áno.

Pozrel sa cez zadné sklo auta a videl, ako sa vec naklonila nabok, keď smerovala k severnému Walesu. Potom stratil z dohľadu remeslo.

Pár hľadal správy v televízii a rádiu a neskôr v krčme v Prentone si barman vypočul Richardov a Helenin popis tohto obrovského remesla a povedal, že tiež počul o obrovskom tanierovom UFO, ktoré bolo videné nad Parkgate.

Richard, ako lekár, sa zo zrejmých dôvodov rozhodol nehovoriť o stretnutí po tom dni, ale počul som o tomto remesle od mnohých poslucháčov BBC Radio Merseyside, keď som jedno popoludnie diskutoval o UFO.

Zaujímalo by ma, kto boli tí ľudia, ktorých bolo počuť kričať o pomoc z toho remesla; boli obeťami nejakého únosu?

Originál článok: https://anomalien.com/case-of-a-ufo-mothership-landing-in-heswall-england/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.