Novinky

Naučte sa hrať na gitaru, aj keď nemáte žiadny predchádzajúci tréning len za 20 dolárov

0 0

Zverejnenie: Naším cieľom je ponúkať produkty a služby, o ktorých si myslíme, že budú pre vás zaujímavé a užitočné. Ak si ich zakúpite, podnikateľ môže získať malý podiel na výnosoch z predaja od našich obchodných partnerov.

Na gitare hrá viac ako 700 miliónov ľudí na celom svete a existuje množstvo podnikov spojených s touto zručnosťou. Samozrejme, je to tiež jeden z najzábavnejších nástrojov na hranie a nie je veľmi ťažké sa ho naučiť. Ak by ste chceli mať podnikanie alebo dokonca koníček súvisiaci s hraním na gitare, potom vám môže pomôcť balík 2024 Guitar Lessons Training Bundle rýchlo sa naučiť hrať na gitare aj keď ste úplný nováčik.

Nepotrebujete žiadne skúsenosti, aby ste mohli začať s kurzom Beginner Guitar Lessons Crash Course, obľúbeným študentom s priemerným hodnotením 4,6 hviezdičiek z 5. Predpokladá sa, že o gitare neviete vôbec nič, ale rýchlo sa naučíte. bez toho, aby ste preskočili čokoľvek dôležité.

Potom môžete pokračovať v gitarovej technike, ďalšom vysoko hodnotenom kurze. Naučí vás najdôležitejšie techniky hry na gitare. Tento kurz je v skutočnosti pre študentov na akejkoľvek úrovni, pretože lekcie sa začínajú ľahko, ale postupne sa stávajú náročnejšími. V tejto triede si začnete rozvíjať svoj vlastný štýl.

Milovníci bluesu si dosýta užijú Easy Blues Guitar Crash Course. Je to ďalší kurz pre začiatočníkov, ale budete rýchlo sa naučiť hrať na skutočnej bluesovej gitare a základné pojmy používané v tomto žánri. Jedným z najlepších, najjednoduchších a najzábavnejších spôsobov, ako zlepšiť svoje sólovanie, je hrať detské pesničky. Kurz Detské pesničky na gitaru, v ktorom sa naučíte 20 detských pesničiek, si teda obľúbite.

Keď skončíte s predchádzajúcimi kurzami, alebo ak už máte pokročilú úroveň zručností v hre na gitaru, budete pripravení absolvovať kurz Guitar Jam Method.

Je to len pre stredne pokročilých a pokročilých študentov gitary so zameraním na to, aby vás naučili jamovať bez toho, aby ste museli hrať konkrétnu skladbu. Kreatívni gitaristi môžu v tejto triede skutočne zlepšiť svoje jamovacie a sólové zručnosti.

Kurz obsahuje aj sedem modulov „…pre zvedavého gitaristu“. Sú to Fingerstyle, Ear Training, Songwriting, Guitar Lessons, Jazz, Blues a Christmas Songs.

Všetky kurzy uvádza Dan Dresnok, ktorý učil na gitare desiatky tisíc študentov online a osobne. Bol tiež interpretom a gitaristom v nahrávacom štúdiu so špecializáciou na hudobnú teóriu, gitaru, blues, jazz, rock a bluegrass.

Získajte Výcvikový balík gitarových lekcií 2024 pričom je k dispozícii len za 19,99 USD (bežne 480 USD).

StackSocial ceny sa môžu zmeniť.Čítaj celý článok

Originál článok: https://www.entrepreneur.com/living/learn-to-play-guitar-even-if-you-have-no-previous-training/472567
__
entrepreneur.com – Všetky práva vyhradené

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.