Novinky

Majitelia Steam Deck OLED znepokojení po objavení sa správ o prasknutí

0 0

Kredit: Oliver Cragg / Android Authority
  • Majitelia limitovanej edície Steam Deck OLED hlásia trhliny vo svojich vreckových počítačoch.
  • Zdá sa, že praskliny sú spôsobené príliš utiahnutými skrutkami.
  • Problém môže súvisieť aj s priehľadným plastom použitým na zadnej strane.

Je to asi päť mesiacov, čo spoločnosť Valve uviedla na trh limitovanú edíciu Steam Deck OLED. Aj keď v tom čase so zariadením neboli žiadne veľké problémy, zdá sa, že majitelia si teraz všimli bežný problém, ktorý sa začína objavovať – ​​praskanie.

Prvý spozorovaný Moje mesto, množstvo používateľov Redditu sa nahrnulo na webovú stránku, aby sa podelilo o príbehy a obrázky ich herného systému, v ktorom sa náhle objavili trhliny zdanlivo z ničoho nič. Podľa správ sa všetky praskliny objavujú na zadnej strane zariadenia vedľa skrutiek.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/steam-deck-oled-cracks-3431100/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.