Novinky

Apple hovorí, že App Store nefunguje spolu s hudbou a podcastmi

0 0

Aplikácia Apple Music na stiahnutie v obchode Apple App Store.

Gabby Jones | Bloomberg | Getty Images

Apple v stredu uviedla, že hľadá výpadok svojho App Store na zariadeniach iOS a MacOS.

Výrobca iPhonov podľa jeho najnovšej štvrťročnej správy zvýšil 19 % príjmov zo svojej kategórie služieb, vrátane niektorých z App Store. Pre väčšinu aplikácií, vývojári ponechať si všetky príjmy generujú prostredníctvom App Store, ale Apple dostáva províziu, keď si ľudia kupujú jednotlivé aplikácie a uskutočňujú nákupy v aplikácii.

“Používatelia majú problém s touto službou. Skúmame a aktualizujeme stav, keď bude k dispozícii viac informácií,” uviedol Apple v aktualizácii svojej stránka stavu systému. Aktualizácia prestojov obsahovala časovú značku 18:31 ET.

Niektorí ľudia zverejnili na sociálnych sieťach snímky obrazovky zobrazujúce chybové hlásenia, keď sa pokúšali otvoriť App Store na telefónoch iPhone.

Nebolo to prvýkrát, čo sa App Store stal nedostupným. Apple uviedol, že služba má problémy v roku 2022.

Podľa stránky mali v stredu technické problémy aj Apple TV+, Apple Music, Apple Podcasts a ďalšie služby spoločnosti.

Pre Apple to bolo niekoľko ťažkých mesiacov, ktorého akcie tento rok zatiaľ klesli o 12 %, zatiaľ čo index S&P 500 si pripísal 9 %. Minulý mesiac ministerstvo spravodlivosti USA zažaloval Appletvrdiac, že ​​využil popularitu iPhonu na odradenie konkurencie.

Nenechajte si ujsť tieto príbehy od CNBC PRO:

Zásah ministerstva spravodlivosti proti Apple pokračuje


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/04/03/apple-investigates-app-store-outage-on-ios-and-macos-devices.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.