Novinky

Šutaj Eštok: Videl som svoj vzor v Batmanovi (video)

0 0

2024-03-13 17:00:47 – (SITA.sk)

Ako deti mávame svoje vzory, ku ktorým vzhliadame. Nie je tomu inak ani u ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka. Ten videl svoj vzor v Batmanovi.

Od detstva mal podľa svojich slov záujem o veci verejné. „Zaujímalo ma spoločenské a prirodzene aj politické dianie,“ dodal ďalej v rozhovore pre agentúru SITA.

Keď sa ho v prvom ročníku na základnej škole pýtali, že čím chce byť, neuviedol ani že by chcel byť policajtom, hasičom, či záchranárom. Chcel sa stať diplomatom. „To ma vtedy tak nejako napadlo a potom tá moja cesta prirodzene išla týmto smerom. Vyštudoval som právo. No a to už je iba kúsok od politiky,“ dodal.

V…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/sutaj-estok-videl-som-svoj-vzor-v-batmanovi-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.