Novinky

Prezident Litvy Nauseda je za diskusie o nasadení zahraničných vojakov na výcvik na Ukrajine

0 0

2024-03-13 19:06:28 – (SITA.sk)

Prezident Litvy Gitanas Nausėda je za diskusie o možnom nasadení zahraničných vojakov na výcvik na Ukrajine. Referuje o tom web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na litovského verejnoprávneho vysielateľa LRT.

Uvítal som myšlienku vyslania misií na ukrajinské územie ako ideu a myslím si, že by sme o tom mali diskutovať,“ povedal Nausėda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ak začneme hovoriť, že nie, Vladimirovi Putinovi sa nebude páčiť to či ono… nikdy neurobíme rozhodnutie,“ povedal Nausėda. „Musíme prestať kresliť červené čiary sami pre seba,“ dodal.

Litovský prezident pritom zdôraznil, že kreslením červených čiar Západ len…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/prezident-litvy-nauseda-je-za-diskusie-o-nasadeni-zahranicnych-vojakov-na-vycvik-na-ukrajine/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.