Novinky

Šimečka hovorí o „totalitnom šialenstve. Podporuje 600 zamestnancov RTVS, ktorí žiadajú stiahnuť návrh Šimkovičovej

0 0

2024-03-13 17:27:22 – (SITA.sk)

Vyše 600 zamestnancov a spolupracovníkov RTVS už podpísalo vyhlásenie, v ktorom žiadajú stiahnuť návrh ministerky kultúry Martiny Šimkovičovej.

Vážim si ich odvahu a vyjadrujem im maximálnu podporu v snahe zabrániť tomu, aby Ficova vláda politicky ovládla verejnoprávne médium a zmenila ho na nástroj propagandy,“ uviedol líder hnutia Progresívne Slovensko Michal Šimečka. Ako ďalej zdôraznil, slobodné média majú slúžiť všetkým občanom Slovenska, nielen Ficovi, Dankovi a Pellegrinimu.

Usporiadajú protest

Preto aj my v Progresívnom Slovensku žiadame o stiahnutie tohto škodlivého a nebezpečného návrhu zákona,“ dodal. Zároveň pozval všetkých, ktorí s návrhom ministerky kultúry nesúhlasia, na protest, ktorý bude v piatok o 18:00…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/simecka-hovori-o-totalitnom-sialenstve-podporuje-600-zamestnancov-rtvs-ktori-ziadaju-stiahnut-navrh-simkovicovej/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.