Novinky

Pri RTVS sa všetci upokojme, vyzýva Šutaj Eštok. Pripomenul krok Radičovej vlády, keď nikto neblúznil o protiústavnosti

0 0

2024-03-13 19:41:19 – (SITA.sk)

Pri novele zákona o Slovenskej televízii a rozhlase sa majú všetci upokojiť. Odkázal to na sociálnej sieti minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD).

Návrh nie je vo finálnej podobe

Podľa ministra, návrh zákona, ktorý predložilo ministerstvo kultúry, určite nie je vo finálnej podobe a určite sa bude o ňom ešte rokovať.

„Ale ak má byť zmyslom ďalších protivládnych protestov len ďalšia podpora opozičného prezidentského kandidáta Korčoka, potom tomu, samozrejme, rozumiem, len je slušné to ľuďom otvorene povedať,“ podotkol Šutaj Eštok.

V Mlynskej doline majú čo doháňať

Minister vnútra pripomenul, že keď vláda Ivety…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pri-rtvs-sa-vsetci-upokojme-vyzyva-sutaj-estok-pripomenul-krok-radicovej-vlady-ked-nikto-nebluznil-o-protiustavnosti/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.