Novinky

Neuniklo OpenAI náhodou pri ďalšej veľkej inovácii ChatGPT?

0 0

Kredit: Calvin Wankhede / Android Authority
  • OpenAI mohlo náhodou uniknúť podrobnosti o novom modeli AI s názvom GPT-4.5 Turbo.
  • Únik naznačuje, že GPT-4.5 Turbo bude rýchlejší, presnejší a bude mať väčšiu vedomostnú základňu ako jeho predchodca.

Sociálne médiá sa minulú noc rozbúrili viacerými príspevkami, ktoré hovorili o potenciálnom novom modeli AI od spoločnosti OpenAI, ktorá stojí za ChatGPT. Zdá sa, že spoločnosť neúmyselne zverejnila blogový príspevok o modeli, ktorý bol potom indexovaný vyhľadávacími nástrojmi Bing a DuckDuckGo.

Bystrozrací používatelia na Reddite a X (predtým Twitter) všimol si krátko indexovaný blogový príspevok, v ktorom sa spomínal model GPT-4.5 Turbo. Zatiaľ čo stránka bola odvtedy stiahnutá a teraz zobrazuje chybu 404, popis uložený vo vyrovnávacej pamäti naznačuje vynikajúcu rýchlosť, presnosť a škálovateľnosť modelu v porovnaní s jeho predchodcom GPT-4 Turbo.Zdroj: https://www.androidauthority.com/chat-gpt-4-5-turbo-3425326/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.