Novinky

Ukrajinci spustili kybernetický útok na ruské ministerstvo obrany, podľa Kyjeva získali tajné dokumenty

0 0

2024-03-04 13:37:23 – (SITA.sk)

Hlavné spravodajské riaditeľstvo ministerstva obrany Ukrajiny (HUR) tvrdí, že spustilo kybernetický útok na ruské ministerstvo obrany.

Ako referuje web news.sky.com s odvolaním sa na vyhlásenie HUR, kybernetickí špecialisti získali počas útoku prístup k „veľkému počtu dokumentov utajovaných služieb“ vrátane príkazov, správ a pokynov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Získané informácie nám umožňujú vytvoriť kompletnú štruktúru systému ruského ministerstva obrany a jeho jednotiek,“ uviedlo HUR na Telegrame. Doplnilo tiež, že analýza získaných údajov „pomohla identifikovať generálov,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajinci-spustili-kyberneticky-utok-na-ruske-ministerstvo-obrany-podla-kyjiva-ziskali-tajne-dokumenty/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.