Novinky

Mladí Ukrajinci chceli ujsť pred vojnou, vymysleli si falošný pohreb starej mamy

0 0

2024-03-04 14:34:16 – (SITA.sk)

Mladí ukrajinskí muži naďalej utekajú za hranice, aby sa vyhli narukovaniu. TV Joj vo svojej reportáži zverejnenej na stránke Noviny.sk informovala o prípade, kedy sa dvojica mužov pokúšala dostať cez hranice tak, že policajtom tvrdili, že idú na pohreb starej mamy do Rumunska.

Ako dôkaz mali so sebou veľké pohrebné vence. Meno a adresu údajnej nebohej ženy však nevedeli povedať. Počas kontroly sa zistilo, že chceli vycestovať nelegálne a taxikárovi zaplatili 2-tisíc dolárov, aby im pomohol.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Denne sa k slovenským hraniciam pokúša dostať viacero Ukrajincov a neraz sa im to podarí. Len za posledný týždeň bolo…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/mladi-ukrajinci-chceli-ujst-pred-vojnou-vymysleli-si-falosny-pohreb-starej-mamy/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.