Novinky

Záujem o faktoring stále rastie, niektorí podnikatelia ho ale vnímajú za náročný a časovo zložitý

0 0

2024-02-26 20:55:50 – (SITA.sk)

O faktoringu koluje viacero mýtov. Ako hovorí výkonný riaditeľ spoločnosti Bibby Factoring Slovakia Ján Korček, veľmi časté tvrdenie sa týka toho, že táto finančná služba je príliš drahá a firmám sa nevyplatí.

„Je samozrejmé, že s faktoringom je spojený aj určitý poplatok. Plus musíte počítať s úrokmi z čerpaných zdrojov. Štandardne sa však cena financovania pohybuje len medzi 1 – 2 % z hodnoty faktúry,“ hovorí Korček.

Záujem o faktoring stále rastie

Existuje zároveň podľa neho predstava, že faktoring využívajú predovšetkým podniky vo finančných ťažkostiach.

„Opak je pravdou. Mnoho finančne…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vofinanciach/zaujem-o-faktoring-stale-rastie-niektori-podnikatelia-ho-ale-vnimaju-za-narocny-a-casovo-zlozity/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.