Novinky

Wall Street vysoko v eufórii AI

0 0

Jonathan Raa | Nurphoto | Getty Images

Táto správa je z dnešného CNBC Daily Open, nášho bulletinu o medzinárodných trhoch. CNBC Daily Open prináša investorom informácie o všetkom, čo potrebujú vedieť, bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Ako to, čo vidíš? Môžete sa prihlásiť na odber tu.

Čo dnes potrebujete vedieť

Trhy pozitívne
Hit na Wall Street
ďalší záznam v piatok, keď trhy ukončili týždeň pozitívne s pomocou od Nárazové zárobky Nvidie. The S&P 500 získal 0,03 % a dosiahol nové maximá, zatiaľ čo Dow tiež zatvorené na historickom maxime. The Nasdaq Composite stratil 0,28 %, ale v relácii sa dotkol čerstvého 52-týždňového maxima.

Tlačiace telefóny AI
Prehrávače smartfónov ako Samsung chcieť skočiť o šialenstve umelej inteligencie s cieľom zvýšiť predaj svojich zariadení. Výrobcovia smartfónov plánujú túto technológiu predstaviť na Svetovom kongrese mobilných zariadení, ktorý sa začína v pondelok v Barcelone.

Prototyp notebooku Lenovo
Čínsky technologický gigant Lenovo ukázal z prototypu notebooku ktorý má priehľadnú obrazovku využívajúcu technológiu podobnú rozšírenej realite v niektorých zmysloch. Keďže ide o koncepčný produkt, Lenovo neplánuje zariadenie predávať.

Výnosy Berkshire Hathaway poskočili
Berkshire Hathaway prevádzkový zisk vzrástol o 28 % vo štvrtom štvrťroku, zatiaľ čo jeho hotovosť vyletela na rekordné úrovne. Za celý rok vzrástli prevádzkové zisky na 37,35 miliardy USD, čo predstavuje nárast o 17 % z 30,85 miliardy USD v predchádzajúcom roku.

(Pro) Čína akcie AI prudko rastú
Aj keď oživenie čínskeho trhu zostane utlmené, Čínske akcie umelej inteligencie stúpajú. Analytici sú optimistickí v súvislosti s technologickým gigantom Baidu – ktorý Morgan Stanley nazval „najlepšou hrou AI na čínskom internete“. Spoločnosť je pripravená zverejniť zisk tento týždeň.

Spodný riadok


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/02/26/cnbc-daily-open-wall-street-high-on-ai-euphoria.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.