Novinky

FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble povedie český kouč Dušan Uhrin ml.

0 0

2024-02-26 16:27:02 – (SITA.sk)

Novým trénerom futbalistov slovenského klubu FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble sa stal český kouč Dušan Uhrin mladší. Ako referuje oficiálny web klubu od Žitavy, skúsený 56-ročný rodák z Prahy sa s novým zamestnávateľom dohodol na kontrakte do konca aktuálnej sezóny 2023/2024.

Asistentmi nového kormidelníka budú Tomáš Ďubek, Milan Ivanka a Martin Matlák. Spoločne budú mať za úlohu zachrániť mužstvo v najvyššej súťaži.

V Zlatých Moravciach sa minulý týždeň rozhodli pre zmenu na poste hlavného trénera, keď vo funkcii skončil dovtedajší kouč Michal Hipp. Hipp viedol futbalistov Zlatých Moraviec v šiestich…

Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/fc-vion-zlate-moravce-vrable-povedie-cesky-kouc-dusan-uhrin-ml/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.