Novinky

Za ubytovanie odídencov z Ukrajiny išli z rozpočtu ministerstva dopravy desiatky miliónov eur

0 0

2024-02-25 13:25:38 – (SITA.sk)

Ministerstvo dopravy SR vyplatilo domácim poskytovateľom za ubytovanie odídencov z vojnou postihnutej Ukrajiny doteraz príspevok vo výške takmer 73 miliónov eur.

Vyplácanie ubytovateľom

Z toho v roku 2022 približne 15 miliónov eur a v minulom roku vyše 57 miliónov eur. Aspoň jeden návrh zmluvy na ubytovací príspevok predložilo doposiaľ 1 200 ubytovateľov.

Ministerstvo dopravy o tom informovalo v súvislosti s dva roky trvajúcou ruskou ozbrojenou agresiou na Ukrajine, v dôsledku ktorej od nášho východného suseda odišli do zahraničia milióny obyvateľov.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/za-ubytovanie-odidencov-z-ukrajiny-isli-z-rozpoctu-ministerstva-dopravy-desiatky-milionov-eur/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.