Novinky

Lenovo Smart Connect má za cieľ vybudovať prepojený ekosystém pre svoju rodinu zariadení

0 0

  • Spoločnosti Lenovo a Motorola oznámili Smart Connect, softvérové ​​riešenie pre ekosystém viacerých zariadení.
  • Používatelia sa už čoskoro môžu tešiť na používanie funkcií Smart Connect, ako je synchronizácia upozornení, krížové ovládanie, inteligentná schránka a ďalšie na kompatibilných produktoch od značiek naprieč telefónmi, tabletmi a počítačmi.
  • Presná kompatibilita zariadení a požiadavky budú oznámené neskôr v roku, keď bude funkcia spustená.

Keďže telefóny s Androidom začali dospievať a postupne sa zhoršovať funkcie, ktoré prinášajú, výrobcovia OEM čoraz viac uvažujú o rozšírení zážitku zo smartfónov o ekosystém pripojených zariadení. Ide o to, že ľudia vlastnia viacero produktov a chcú zažiť synergiu pri pohybe medzi nimi. Spoločnosti ako Apple si vďaka tejto ekosystémovej hre vybudovali kultovú komunitu, takže nie je prekvapujúce, že si to chcú vyskúšať aj ostatní. Na veľtrhu MWC 2024 spoločnosti Lenovo a Motorola oznámili Smart Connect, softvérové ​​riešenie pre ekosystémový zážitok viacerých zariadení na svojich produktoch.

Smart Connect má za cieľ eliminovať rušenie pri prechode medzi kompatibilnými telefónmi, tabletmi a počítačmi od spoločností Lenovo a Motorola. To umožňuje používateľom bez námahy prepínať medzi úlohami a udržiavať neprerušovaný pracovný tok na svojich existujúcich zariadeniach, namiesto toho, aby kupovali zariadenia s rovnakým operačným systémom.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/lenovo-motorola-smart-connect-3419105/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.