Novinky

Vodič nákladiaku zrazil mladého chodca z Giraltoviec, bol na mieste mŕtvy

0 0

2024-02-22 14:55:05 – (SITA.sk)

Smrteľná dopravná nehoda sa stala vo štvrtok po 14:00 na ceste I. triedy v smere z Giraltoviec na Francovce (okres Svidník).

Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, účastníkmi nehody boli 50-ročný Poliak, ktorý jazdil na nákladnom motorovom vozidle a 24-ročný chodec, pochádzajúci z Giraltoviec. „Chodec zraneniam na mieste podľahol, boli nezlučiteľné so životom,“ skonštatovala Ligdayová.

Vodič nákladného auta bol na mieste podrobený dychovej skúške. Výsledok u neho vylúčil prítomnosť alkoholu. „Presná príčina dopravnej nehody, ako aj miera zavinenia jej účastníkov, je v štádiu vyšetrovania,“ dodala…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vodic-nakladiaku-zrazil-mladeho-chodca-z-giraltoviec-bol-na-mieste-mrtvy/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.