Novinky

Na bratislavskú burzu vstupuje firma pôsobiaca v rámci práškovej metalurgie, majiteľa k tomuto kroku dotlačili banky (video)

0 0

2024-02-22 11:39:42 – (SITA.sk)

Kapitálový trh na Slovensku dostáva nový impulz. Na Burzu cenných papierov v Bratislave (BCPB) vstupuje nový hráč, spoločnosť Gevorkyan, ktorá pôsobí v oblasti práškovej metalurgie. Po nedávnom vstupe na burzu v Prahe sa firma rozhodla pre obdobný krok aj u nás.

Nová kapitola v histórii slovenského podnikania

„Na bratislavskú burzu vstupuje po dlhom čase ďalšia firma so svojimi akciami,“ skonštatoval na štvrtkovom mediálnom stretnutí generálny riaditeľ BCPB Lukáš Bonko. Očakáva tak pozitívny vplyv na celkovú atraktivitu a likviditu trhu.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vofinanciach/na-bratislavsku-burzu-vstupuje-firma-posobiaca-v-ramci-praskovej-metalurgie-majitela-k-tomuto-kroku-dotlacili-banky/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.