Novinky

Koalícia vezme vymenovanie riaditeľa SIS do vlastných rúk, ak prezidentka nebude konať. Nie sme malé deti, povedal Fico (video)

0 0

2024-02-22 16:29:06 – (SITA.sk)

  • aktualizované 22. februára, 17:29

V prípade vymenovania riaditeľa Slovenskej informačnej služby (SIS) nie je prezidentka Zuzana Čaputová len poštárkou. Hlava štátu sa môže rozhodnúť odmietnuť navrhovaného kandidáta. Uviedol to predseda vlády Robert Fico (Smer-SD) počas Hodiny otázok v pléne Národnej rady SR.

Prezidentka si našla slovnú hračku

Ficova vláda navrhla na post riaditeľa SIS súčasného štátneho tajomníka ministerstva spravodlivosti Pavla Gašpara, ktorý je synom poslanca Tibora Gašpara (Smer-SD).

Premiér tvrdí, že prezidentka nechce vymenovať P. Gašpara na daný post, a tak si našla „slovnú hračku, že…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/koalicia-vezme-vymenovanie-riaditela-sis-do-vlastnych-ruk-ak-prezidentka-nebude-konat-nie-sme-male-deti-povedal-fico/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.