Novinky

Zavádzanie integrovaného dopravného systému v Banskobystrickom kraji sprevádzajú problémy

0 0

2024-02-12 14:05:08 – (SITA.sk)

Po zavedení nového integrovaného dopravného systému (IDS) v Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK) majú vodiči autobusov prímestskej dopravy dopravcov SAD Lučenec a SAD Zvolen značné problémy.

Na tlačovej besede v Banskej Bystrici o tom informoval predseda výboru Základnej organizácie OZ KOVO SAD Lučenec Robert Molnár s tým, že vodiči podľa jeho vedomosti neboli riadne zaškolení do nových technických zariadení, ktoré majú tiež časté výpadky.

Problémy s technickou stránkou

Problémy sa vyskytujú len niekoľko dní od zavedenia ostrej prevádzky IDS v Banskobystrickom kraji.

„Prínos fungujúceho IDS je nespochybniteľný. Ale to, s čím teraz vodiči zápasia, je technická stránka veci – podľa mňa nevhodne navrhnuté riešenie, kde je…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/zavadzanie-integrovaneho-dopravneho-systemu-v-banskobystrickom-kraji-sprevadzaju-problemy/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.