Novinky

Revolut spúšťa cestovné plány pre eSIM telefóny vo Veľkej Británii

0 0

Revolut spúšťa cestovný plán eSIM vo Veľkej Británii, čo je pre firmu poskytujúcu finančné služby ojedinelý krok.

Revolut

Britská finančná technologická spoločnosť Revolut spúšťa telefónne plány vo Veľkej Británii, uviedla spoločnosť exkluzívne pre CNBC, čím sa stala prvou spoločnosťou poskytujúcou finančné služby v krajine, ktorá ponúka telekomunikačné plány – a patrí medzi prvé na celom svete.

Jednorožec digitálneho bankovníctva a platieb uviedol, že tento týždeň začne ponúkať eSIM – SIM karty, ktoré možno v zariadení uložiť skôr virtuálne než vo fyzickej forme. Plány sa pre používateľov začnú sprístupňovať v najbližších dňoch.

Zákazníci so základnými aplikáciami Revolut bez akéhokoľvek predplatného môžu získať štandardný plán eSIM, ktorý im umožní prístup k ich aplikácii Revolut, aby si mohli dobíjať telefón podľa potreby. Ak napríklad používateľ Revolut priletí na letisko a vyčerpajú sa mu údaje na jeho súčasnom poskytovateľovi SIM karty, stále môže bezplatne pristupovať k funkciám svojej aplikácie Revolut a dobíjať si dáta ako zvyčajne.

Zákazníci spoločnosti Revolut s prémiovým balíkom Ultra za 55 £ (69,47 USD) mesačne získajú 3 GB dát, ktoré môžu používať globálne, s priebežným obnovovaním každý mesiac. To znamená, že sa nebudú musieť obávať neočakávaných poplatkov za roaming pri vstupe do inej krajiny.

Náklady na používanie mobilných dát v zahraničí sa pre Britov v posledných rokoch zvýšili. Viacerí mobilní operátori, vrátane BT, Vodafone a Three, opätovne zaviedli poplatky za roaming od odchodu Spojeného kráľovstva z Európskej únie. Briti mohli predtým cestovať po EÚ bez poplatkov za roaming. Medzitým väčšina mobilných operátorov nezahŕňa bezplatné dáta v krajinách mimo EÚ ako súčasť svojich štandardných plánov.

Používatelia Revolutu bez predplatného Ultra môžu získať úvodnú ponuku 100 MB bezplatných dát, ak požiadajú do 1. mája. Ponuka platí sedem dní, po ktorých budú…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/02/12/revolut-launches-travel-esim-phone-plans-in-the-uk.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.