Novinky

Zdravý človek odíde po mesiaci ako psychická troska, skritizoval Žilinka fungovanie reedukačných centier

0 0

2024-01-18 20:27:49 – (SITA.sk)

Fungovanie reedukačných zariadení na Slovensku nie je hodné štátu Európskej únie v 21. storočí. Vyhlásil to na štvrtkovom mimoriadnom zasadnutí parlamentného výboru pre sociálne veci generálny prokurátor Maroš Žilinka.

Poukázal pritom na dokument „Zhodnotenie Generálnej prokuratúry SR o stave zákonnosti v reedukačných centrách“. Správa podľa neho obsahuje zistenia zásadného charakteru, ktoré sú mohutné a rozsiahle.

My tým deťom škodíme

Žilinka v tejto súvislosti povedal, že reedukačné zariadenia majú momentálne na Slovensku do 400 chovancov, pričom on pochybuje, že ich pobyt v zariadeniach splní svoj účel.

Ako ďalej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zdravy-clovek-odide-po-mesiaci-ako-psychicka-troska-skritizoval-zilinka-fungovanie-reedukacnych-centier/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.