Novinky

Ruská prokuratúra požaduje päťročný trest pre provojnového Putinovho kritika Girkina, obvinili ho z podnecovania extrémizmu

0 0

2024-01-18 18:51:28 – (SITA.sk)

Ruská štátna prokuratúra žiada päťročný trest odňatia slobody pre prominentného provojnového nacionalistu Igora Girkina. Ako referuje web news.sky.com, Girkina obvinili z podnecovania extrémizmu v júli minulého roka a odvtedy čaká na súd.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Girkin je otvoreným kritikom Vladimira Putina a už predtým obvinil najvyšších predstaviteľov ruskej armády, že vojnu na Ukrajine nevedú dostatočne tvrdo a efektívne.

Girkin podporuje vojnu proti Ukrajine, ale kritizoval spôsob, akým sa invázia uskutočnila. Povedal dokonca, že Rusko „nemôže prežiť ďalších šesť rokov“ vlády Vladimira Putina.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ruska-prokuratura-pozaduje-patrocny-trest-pre-provojnoveho-putinovho-kritika-girkina-obvinili-ho-z-podnecovania-extremizmu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.