Novinky

Prezidentka ukázala, prečo Ficova vláda nemôže mať všetko. Reaguje Šimečka na Čaputovej prejav

0 0

2024-01-18 12:18:54 – (SITA.sk)

Prezidentka Zuzana Čaputová názorne ukázala, prečo vláda Roberta Fica (Smer-SD) nemôže mať všetko. Uviedol to predseda hnutia Progresívne Slovensko (PS) Michal Šimečka v reakcii na prejav prezidentky v Národnej rade SR.

Silná a autonómna osobnosť

Prezidentka podľa neho súčasne ukázala, prečo je dôležité, aby v prezidentskom paláci bola silná a autonómna osobnosť, ktorá sa vie postaviť vláde na odpor v prípade, ak zlyháva.

„Je to dôležitý odkaz pre prezidentské aj európske voľby, ktoré nás čoskoro čakajú – táto vláda naozaj nemôže mať všetko,“ vyhlásil Šimečka.

Silný a kritický prejav

Podľa predsedu PS Čaputová v parlamente…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/prezidentka-ukazala-preco-ficova-vlada-nemoze-mat-vsetko-reaguje-simecka-na-caputovej-prejav/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.