Novinky

Polícia naďalej pátra po 18-ročnom Martinovi zo Serede, nezvestný je už dva týždne (foto)

0 0

2024-01-18 20:42:51 – (SITA.sk)

Polícia naďalej pátra po 18-ročnom Martinovi Klementisovi zo Serede, ktorý je nezvestný už dva týždne. Z domu odišiel 3. januára, nevzal si so sebou mobilný telefón ani iné osobné veci.

Pátracie akcie

„Policajti vykonávajú ďalšie úkony a preverujú všetky stopy a indície, ktoré by mohli súvisieť s nezvestným mladíkom,“ informovala agentúru SITA hovorkyňa trnavskej polície Zlatica Antalová.

Polícia v predchádzajúcich dňoch zorganizovala pátracie akcie, do ktorých sa zapojili aj príslušníci z poriečneho oddelenia s člnom so sonarom a špeciálne cvičeným psom, ktorí prepátravali Váh. Posledná stopa po Martinovi bola nájdená pri brehu Váhu.

Hľadanie mimo rieky

Do hľadania mimo rieky sa zapojili aj hasiči, dobrovoľní hasiči z…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/policia-nadalej-patra-po-18-rocnom-martinovi-zo-serede-nezvestny-je-uz-dva-tyzdne-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.