Novinky

Pellegriniho Hlas podržal Danka a nedovolil diskutovať o jeho odvolávaní, vyčíta Majerský

0 0

2024-01-18 17:12:02 – (SITA.sk)

Poslanci strany Hlas-SD podpredsedu parlamentu a predsedu Slovenskej národnej strany Andreja Danka podržali a nedovolili diskutovať o jeho odvolávaní v Národnej rade (NR) SR.

Kresťanskodemokratické hnutie tak zareagovalo na neotvorenie schôdze k Dankovmu odvolávaniu. „To, že Andrej Danko prišiel o vodičský preukaz dokazuje, že pochybil,“ vraví poslanec za KDH František Majerský.

Poukázal pri tom na to, že predseda Hlasu a predseda NR SR Peter Pellegrini vyzýval Danka na vyvodenie osobnej zodpovednosti.

„Na jednu vec je to však dobré, aspoň celé Slovensko môže vidieť, ako vyzerá nová politická kultúra, ktorú pred voľbami sľuboval Peter Pellegrini,” skonštatoval…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pellegriniho-hlas-podrzal-danka-a-nedovolil-diskutovat-o-jeho-odvolavani-vycita-majersky/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.