Novinky

Opozícia sa na mimoriadnej schôdzi pokúsi odvolať Andreja Danka (naživo)

0 0

2024-01-18 08:18:04 – (SITA.sk)

Opozícia sa vo štvrtok na mimoriadnej schôdzi o 17:00 pokúsi odvolať podpredsedu parlamentu Andreja Danka (SNS) v súvislosti s jeho dopravnou nehodou z 11. januára.

V nočných hodinách poškodil svojím autom semafor a z miesta nehody odišiel bez toho, aby privolal policajnú hliadku a vykonal dychovú skúšku na alkohol.

Naživo: Rokovanie parlamentu

Prezradila ho škvrna

Polícia ho vypátrala podľa odtrhnutej ŠPZ, ktorá zostala na mieste nehody a tiež podľa olejovej škvrny, ktorá končila pri politikovej garáži. Keďže Danko sám zodpovednosť voči sebe nevyvodil a z funkcie podpredsedu parlamentu neodstúpil, chce ho opozícia odvolať. Pod návrh na odvolanie sa podpísali poslanci Progresívneho…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/opozicia-sa-na-mimoriadnej-schodzi-pokusi-odvolat-andreja-danka/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.