Novinky

Medvedev nazýva Ukrajinu „rakovinovým nádorom“, podľa neho bude Rusko bojovať aj o desať či 50 rokov

0 0

2024-01-17 16:44:55 – (SITA.sk)

Ruský exprezident Dmitrij Medvedev povedal, že Rusko bude vždy vo vojne proti Ukrajine. Ako uvádza web Ukrajinská pravda, Medvedev na Telegrame napísal, že dôvod na útok sa nájde aj o desať či 50 rokov.

Zámienka na obnovenie bojových akcií

„Existencia Ukrajiny je pre Ukrajincov smrteľná. A to nehovorím len o súčasnom stave, banderovskom politickom režime. Hovorím o akejkoľvek, absolútne akejkoľvek podobe Ukrajiny. Prečo? Existencia samostatného štátu na historických ruských územiach bude teraz stálou zámienkou na obnovenie bojových akcií,“ uviedol v súčasnosti zástupca šéfa ruskej Bezpečnostnej rady.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Medvedev nazýva…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/medvedev-nazyva-ukrajinu-rakovinovym-nadorom-podla-neho-bude-rusko-bojovat-aj-o-desat-ci-50-rokov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.