Novinky

Google robí kľúčové zmeny v systémoch Android, Chrome, Vyhľadávanie a ďalších v Európe

0 0


Kredit: C. Scott Brown / Android Authority
  • Google začal testovať a zavádzať množstvo zmien vo svojich produktoch a službách v Európe.
  • Nové aktualizácie sú reakciou spoločnosti na pripravovaný zákon EÚ o digitálnych trhoch, ktorý vstúpi do platnosti v marci.
  • Zmeny prichádzajú v systémoch Android, Vyhľadávanie, Chrome a ďalšie.

Európa je pripravená prijať zákon o digitálnych trhoch (DMA) 6. marca 2024. Google preto začína testovať a vykonávať zmeny vo svojich produktoch a službách v regióne. Aktualizácia zdieľaná spoločnosťou uvádza, ako sa Android, Chrome, vyhľadávanie a ďalšie služby Google zmenia pre európskych používateľov v blízkej budúcnosti.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/google-dma-changes-europe-3404848/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.