Novinky

Rozhodnutie Dolinkovej ku kardiocentru bolo podľa firmy Agel zákonné, opozícia zavádza verejnosť

0 0

2024-01-17 17:35:09 – (SITA.sk)

Kardiocentru Agel vydalo ministerstvo zdravotníctva rozhodnutie o jeho podmienečnom zaradení do siete vo IV. úrovni zákonným postupom.

Vedomé zavádzanie verejnosti

Rezort rozhodol o tomto zaradení na základe odporúčaní Rady pre tvorbu siete kategorizovaných nemocníc.

Pochybnosti politikov o splnení materiálno-technických a personálnych kritérií vníma spoločnosť Agel len ako politickú neznalosť, alebo vedomé zavádzanie verejnosti. Pre agentúru SITA to uviedla hovorkyňa spoločnosti Agel Eva Peterová.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/rozhodnutie-dolinkovej-ku-kardiocentru-bolo-podla-firmy-agel-zakonne-opozicia-zavadza-verejnost/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.