Novinky

Čierna guľa UFO bola natočená neďaleko vojenského letiska v Kalifornii

0 0


Toto video sa objavilo online pred niekoľkými dňami, ale bolo natočené ešte v auguste 2020. 52-ročný vojenský dodávateľ Andy Segobia išiel do práce na letisko El Mirage v Kalifornii, keď zrazu uvidel na oblohe plávať tmavú guľu. dailymail.co.uk.

Letisko El Mirage využíva vojenská spoločnosť General Atomics Aeronautical Systems – výrobcovia prieskumných a úderných bezpilotných lietadiel MQ-9 Reaper.

Veľkosť UFO bola asi 1,5-2 metre v priemere a vznášalo sa dosť nízko nad zemou, približne vo výške 20 metrov. Andy rýchlo vytiahol svoj smartfón a začal natáčať UFO. Video sa ukázalo ako prekvapivo jasné pre typické UFO video.

„Najprv som si myslel, že je to balón. Keď som prišiel bližšie, videl som, že nie je k ničomu pripútaný. Nebol tam žiadny náznak pohonu, nebol tam žiadny hluk, len to tam sedelo,“ povedal.

Potom, čo Andy zachytil objekt na video, odviezol sa do budovy, kde potreboval urobiť merania. Táto budova sa nachádzala veľmi blízko miesta, kde sa vznášala guľa UFO a Andy bol vnútri menej ako minútu. Ale keď vyšiel von, UFO už zmizlo.

“My (Andy a jeho predák) sme vošli do tejto budovy, ktorá bola vzdialená len 15 stôp, a urobili sme jedno meranie, vyšli sme späť dverami a UFO zmizlo. Prešlo možno len 30 sekúnd. Pozrel som sa všade, bol jasný deň.

„Videl by som to niekde odplávať. UFO sa buď rozpustilo, alebo odtiaľ len náhle „vystrelilo“. Bol som naštvaný, že som nezaznamenal tento moment.“

Andy hovorí, že pravidelne vidí vzlietať a pristávať drony v tvare lietadla na dráhe El Mirage a že General Atomics tam pracuje na stavbe a opravách dronov. Ale povedal, že guľa sa nepodobá ničomu, čo tam kedy videl.

„Keď som natáčal video, vyšlo to strieborne. Ale bola to čierna guľa. Vydávalo to nejaké teplo alebo čo, nejaké vlny, kde som nevidel do vnútra lopty.

„Keď idete autom do Vegas a vyzerá to, že na ulici je voda, bolo to niečo podobné. Vydávalo to nejaký druh vlny, predpokladám, že to bolo nejaké teplo.“

Objekt, ktorý odfotografoval Andy Segobia, je veľmi podobný lopte, ktorá bola natočená v Iraku pred niekoľkými rokmi. A mimochodom, bol natočený rovnakým dronom MQ-9 Reaper.

Americký Pentagon zverejnil video, na ktorom UFO v tvare gule letí nad Irakom.

Originál článok: https://anomalien.com/black-ufo-ball-was-filmed-near-a-military-airfield-in-california/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.