Novinky

Vedenie resocializačného centra Čistý deň sa opäť snaží získať licenciu na prevádzkovanie zariadenia

0 0

2024-01-17 17:50:25 – (SITA.sk)

V súčasnosti sa snaží vedenie, ktoré v minulosti bolo na čele resocializačného centra Čistý deň, opäť získať licenciu na prevádzkovanie zariadenia. Na stole ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Erika Tomáša (Hlas-SD) už „leží“ žiadosť o jej udelenie.

Zneužívanie detí

Podľa poslankyne Martiny Holečkovej (KDH) zmenili títo ľudia názov zariadenia, no obsah a obsadenie je to isté. V minulosti boli odsúdení dvaja zamestnanci centra za zneužívanie maloletých detí.

Štatutárni zástupcovia centra spolupracovali s Mariánom Kočnerom, ovplyvňovali svedkov a zasahovali do vyšetrovania. Na mieste je podľa poslankyne podozrenie, že sa to môže stať znova.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vedenie-resocializacneho-centra-cisty-den-sa-opat-snazi-ziskat-licenciu-na-prevadzkovanie-zariadenia/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.