Novinky

Pellegrini vyhovie žiadosti Žilinku, deti v reedukačných centrách žijú v neľudských podmienkach

0 0

2024-01-17 17:16:19 – (SITA.sk)

Predseda parlamentu Peter Pellegrini vyhovie žiadosti generálneho prokurátora Maroša Žilinku a umožní mu vystúpiť v parlamente o kritickej situácii v reedukačných centrách.

Neľudské podmienky

Informovali o tom z odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie Národnej rady SR. Pellegrini označil zistenia Generálnej prokuratúry SR v reedukačných zariadeniach za veľmi zlé a nie hodné 21. storočia. Deti, ktoré sú v nich umiestnené, žijú podľa jeho slov v neľudských podmienkach.

Podľa predsedu parlamentu je potrebné, aby spoločne výkonná moc, zákonodarná moc a generálna prokuratúra hľadali riešenie tejto kritickej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pellegrini-vyhovie-ziadosti-zilinku-deti-v-reedukacnych-centrach-ziju-v-neludskych-podmienkach/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.