Novinky

Český reprezentant Ondřej Vitásek mal pozitívny test na kokaín, v súčasnosti si odpykáva dvojročný zákaz činnosti

0 0

2024-01-17 19:57:02 – (SITA.sk)

V krvi českého hokejistu Ondřeja Vitáska odhalili kokaín. Rodáka z Prostějova testoval Antidopingový výbor už 16. októbra 2022 po zápase jeho vtedajšieho zamestnávateľa klubu Bíli Tigři Liberec proti Pardubiciam.

Dvojročný zákaz činnosti

Antidopingový výbor ČR však až teraz prezradil výsledky vtedajšej kontroly a aj to, že Vitásek si už odpykáva dvojročný zákaz činnosti. Vypršať by mu mal 14. decembra 2024. Informáciu priniesol web iDnes.cz.

Tridsaťtriročný Vitásek strávil podstatnú časť svojej hokejovej kariéry v Liberci, no obliekal si aj dresy Červenej hviezdy Kchun-lun, Jugry Chanty-Mansijsk a Dinama Riga z Kontinentálnej hokejovej ligy.

V súčasnosti…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/cesky-reprezentant-ondrej-vitasek-mal-pozitivny-test-na-kokain-v-sucasnosti-si-odpykava-dvojrocny-zakaz-cinnosti/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.