Novinky

Ukrajina môže podľa Von der Leyen vyhrať vojnu, potrebuje však podporu Západu

0 0

2024-01-16 16:57:56 – (SITA.sk)

Západ by podľa predsedníčky Európskej komisie nemal upustiť od zásobovania Ukrajiny zbraňami a finančnými prostriedkami, ak chce, aby uspela vo vojne proti Rusku.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ursula von der Leyen na Svetovom ekonomickom fóre v Davose povedala, že „Ukrajina môže v tejto vojne zvíťaziť. Musíme však pokračovať v posilňovaní ich odporu“. Informuje o tom spravodajský portál Ukrajinská pravda.

Ukrajinci podľa Von der Leyen potrebujú „dostatočné a trvalé dodávky zbraní na obranu Ukrajiny a znovuzískanie jej právoplatného územia. Potrebujú schopnosti, aby odradili budúce útoky Ruska“. Tiež podľa nej potrebujú predvídateľné…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajina-moze-podla-von-der-leyen-vyhrat-vojnu-potrebuje-vsak-podporu-zapadu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.