Novinky

Opozícia sa pokúsi odvolať Blahu z funkcie podpredsedu parlamentu (naživo)

0 0

2024-01-16 08:22:44 – (SITA.sk)

V utorok o 14:00 sa začne mimoriadna schôdza k návrhu na odvolanie Ľuboša Blahu (Smer-SD).

Opozícia sa pokúsi odvolať podpredsedu parlamentu za to, že po nástupe do funkcie odstránil zo svojej kancelárie v Národnej rade SR portrét prezidentky Zuzana Čaputovej a tiež vlajku Európskej únie a namiesto toho si zavesil obraz kubánskeho komunistického vodcu Che Guevaru.

Svoj počin si nahral na video, ktoré zverejnil na sociálnej sieti. Zvolanie mimoriadnej schôdze iniciovalo Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) a pod návrh sa podpísali aj poslanci Progresívneho Slovenska, strany Sloboda a Solidarita (SaS) a hnutia Slovensko.

Naživo: Rokovanie parlamentu


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/opozicia-sa-pokusi-odvolat-blahu-z-funkcie-podpredsedu-parlamentu-nazivo/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.