Novinky

Messi sa stal ôsmykrát najlepším hráčom roka podľa FIFA, hlasovanie bolo však mimoriadne vyrovnané

0 0

2024-01-16 10:38:17 – (SITA.sk)

 Argentínčan Lionel Messi sa stal ôsmykrát najlepším futbalistom roka podľa Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA). V hlasovaní zástupcov médií, trénerov a kapitánov reprezentácií, ako aj futbalových fanúšikov za rok 2023 zvíťazil pred Nórom Erlingom Haalandom a Francúzom Kylianom Mbappém.

Triumf argentínskej hrajúcej legendy

Samotné hlasovanie bolo mimoriadne vyrovnané, veď po globálnom hlasovaní mali Messi s Haalandom zhodne 48 hlasov. O triumfe argentínskej hrajúcej legendy rozhodlo viac prvých miest a päťbodových ziskov na jednotlivých hlasovacích lístkov. V tejto konfrontácii mal majster svata z roku 2022 navrch v pomere 107:64.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/messi-sa-stal-osmykrat-najlepsim-hracom-roka-podla-fifa-hlasovanie-bolo-vsak-mimoriadne-vyrovnane/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.