Novinky

Dankov papalášizmus pozýva ľudí na námestia, opozícia ho bude odvolávať

0 0

2024-01-16 11:12:38 – (SITA.sk)

Papalášizmus podpredsedu parlamentu Andreja Danka (SNS) po nehode, ktorú spôsobil, je tou najlepšou pozvánkou pre ľudí na námestia. Tvrdia to opozičné strany Progresívne Slovensko (PS), Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) a Sloboda a Solidarita (SaS), ktoré zvolávajú ďalšie protesty na štvrtok večer. V Bratislave na Námestí SNP bude zhromaždenie o 18:00 a pridať sa plánuje aj ďalších zhruba 15 slovenských miest.

„To, že Andrejovi Dankovi dali policajti fúkať až po 15 hodinách, keď je to už prakticky irelevantné, je niečo, čo by sa bežnému smrteľníkovi nikdy nemohlo stať. Andrej Danko odmietol sám vyvodiť zodpovednosť, takže príde návrh na mimoriadnu schôdzu na jeho odvolanie,“ povedal Šimečka. Vôľu odvolať Danka už vyjadrili…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/dankov-papalasizmus-pozyva-ludi-na-namestia-opozicia-ho-bude-odvolavat/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.